O blogu i autorze

Witam wszystkich raz jeszcze!

Słów kilka o blogu jak i o mnie.

Jak wspominałem we wpisie Witam wszystkich! Jestem prawie 30 latkiem, który prócz pracy stara się czasem przeczytać książkę. Jednak radość sprawia mu nie tylko samo czytanie ale także posiadanie książek. Jak zatem nie trudno się domyślić lubię książki treściwe, solidne, dobrze wydane, które kiedyś może będą chciały przeczytać moje dzieci(o ile się ich doczekam).

Co prócz tego?

Osobiście jestem osobą o przeróżnych zainteresowaniach, od filatelistyki po numizmatykę, po drodze lubię posadzić jakieś cytrusy, czy jeszcze coś innego. Skończyłem matematykę stosowaną, i może kiedyś zostanę nauczycielem. Od pewnego czasu prowadzę blog o życiu i oszczędzaniu "Świadomiej o finansach i życiu". Mogłoby się wydawać, że to wszystko ma ze sobą niewiele wspólnego i tak zapewne jest. Ja to jednak staram się jakoś ze sobą łączyć, a najważniejsze to nie siedzieć głupio przed monitorem, tylko coś z tego mieć, coś robić. Gdybyś szukał kontaktu ze mną, zapraszam do komentowania Witam wszystkich!, lub pisania bezpośrednio na sebastiancezary%gmail.com, znak procentów zamieńcie tylko na @(zabezpieczenie by ograniczyć ilość spamu na skrzynce).

Sam blog...

Nie jest tylko o książkach, to nie jest jedynie zbiór recenzji tego co mam i przeczytałem. Ogólnie będę pisał o książkach, o tym jak je kupuję, gdzie i czemu, dla mnie znaczenie ma nie tylko cena, grubość, ale też zawartość. Z drugiej strony sama zawartość to nie główny powód, książek jest tyle, że bez danego tytułu można się obejść. Pewnie poruszę też tematy alternatywne jak choćby książki w wersji elektronicznej. Czyli mam zamiar pisać ogólnie o czytaniu - a czytam głównie książki.

3 komentarze:

 1. JA przez jakiś czas studiowałam Zastosowania Matematyki, więc nieco pokrewnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie przyjmij życzenia powodzenia i pomyślności od rówieśniczki.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki za miłe słowa, bardzo miło było je przeczytać po powrocie z pracy :)

  OdpowiedzUsuń