wtorek, 10 kwietnia 2012

Koniec pisania

Niestety(stety) ale to nie żart

Jeszcze w trakcie trwania świąt postanowiłem zakończyć pisanie. Stąd też brak nowych wpisów.

Powód jest dość prosty. Od samego początku nie tworzyłem tego bloga dla samego bloga a raczej z myślą o efektywniejszym zdobywaniu wiedzy na tematy związanie z internetem/stronami www. Wybrałem taki temat jak recenzje książek bo lubię czytać. Jednak nie licząc pewnym momentów mniej było w tym nauki a więcej poświęcania się tworzeniu wpisów, czasem wręcz kosztem poszerzania wiedzy.

Oczywiście ktoś zapewne powie bym w takim razie pisał po prostu mniej, ja jednak mam już taką wadę i nie potrafię. Starałem się jednak nie potrafię podejść do tego na luźno i od razu jak coś mi wpadnie do głowy chcę o tym napisać często na szybko z błędami itp. Pojawia się zatem problem o którym wspomniałem kilka zdań wcześniej, brakowało mi czasu na inne rzeczy(gdy już siedziałem przed komputerem). Stąd moja decyzja.


To chyba tyle tego pisania, dzięki wam wszystkim którzy tutaj zaglądaliście. Jeszcze większe dzięki za komentarze, zaś największe za wszelkie porady czy pomoc w pozyskiwaniu czytelników. Na wasze blogi nadal będę zaglądał - w końcu czytać nie przestaję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz