czwartek, 26 stycznia 2012

Okazja do zakupów


Szybki wpis z informacją o okazji do zakupu książek.
Przez tydzień trwa promocja/cykliczna wyprzedaż książek w sieci Carrefour.

Część z was na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że ceny nowych książek są lekko mówiąc wysokie. Czasem jednak można kupić coś w atrakcyjnej cenie, czasem promocja dotyczy nowości, czasem są to zakupy w sklepach spod szyldu "Tania Książka". Czasem też można się spotkać z promocjami, czy też wyprzedażami książek w centrach handlowych, czy dyskontach. Obecnie trwa taka promocja w Carrefour. Dziś przy okazji zakupów nabyłem trzy pozycje. Cena każdego to 7 zł, po prawdzie nawet specjalnie nie zastanawiałem się nad zawartością. Wystarczyło mi znane nazwisko, lubiany wydawca czy też krótki opis. Należy wspomnieć, że tytuły mogą się w przypadku takich akcji różnić w zależności od marketu(często też pracowników).

Przechodząc do zakupów

Andrzej Sawicki, "Inkluzja", Fabryka Słów. Tajemnica gwiazdy starszej niż wszechświat brzmi intrygująco nieprawdaż? Liczę na przyjemne SF.

Alan Gordon, "Trzynasta noc", Rebis. Tom pierwszy cyklu Gildia błaznów, do kupienia widziałem też tom trzeci ale najpierw wolę się zapoznać z pierwszym. Kryminał, średniowiecze, a tym razem za sznurki pociągają błaźni. Zapowiada się ciekawie.

Antologia, "Nawiedziny", Fabryka Słów. "Nie tylko domy bywają nawiedzone. Książki też." Cytat z ostatniej strony, cóż czego się można spodziewać po antologii horrorów? Spodziewam się dobrych klimatycznych opowiadań. Nawet karta w środku była.

2 komentarze:

  1. Ładny zakup. 7 zł skusi wielu czytelników.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, choć podejrzewam, że wiele więcej osób by się skusiło gdyby o tym wiedzieli, stąd też ten wpis. Pozycji spod znaku SF, Fantasy widziałem około 10ciu, sam książek znaczenie więcej, więc pewnie każdy mógłby coś wyszperać :)

    OdpowiedzUsuń